ART / Lithographs / Litograph 7641160
nr 764 1160
LITOGRAPH (F)
signed, stilleben med vinkylare och hummer, subject size: 51x40,
signerad, stilleben med vinkylare och hummer, motivets mått: 51x40
600
SEK 250
Monday June 11 2012
at 18:01:09
100 kr
200 kr