ART / Oil paintings / Oil painting 12261028
nr 1226 1028
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Erland Cullberg (1931-2012), Sweden. Signerad E Cullberg. Duk, 81x65 cm. Skänkt till auktionen av stadsbrud Marianne Bernadotte,
OIL PAINTING, Signerad E Cullberg. Olja på duk, 81x65 cm. Skänkt till auktionen av stadsbrud Marianne Bernadotte
Erland Cullberg, Swedish painter, born 1931, dead 2012.
10000
SEK 8000
Thursday October 18 2018
at 18:00:00
1.000 kr
1.100 kr
(RESERVE NOT MET)
1.200 kr
1.300 kr
(RESERVE NOT MET)
1.800 kr
1.900 kr
(RESERVE NOT MET)
2.000 kr
2.200 kr RESERVE NOT MET)
- Thema-auction
Oct 18
Stadsbrudskåren
Välgörenhetsauktion i samarbete med Stadsbrudskåren
Read more about Stadsbrudskåren
Erland Cullberg
Read more about Erland Cullberg