KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12484006

nr 1248 4006

Helmer Osslund

(1866-1938), Sverige

Oljemålning, Oväder, signerad. Olja på pannå, 34x40

Utrop:

8.500 kr

Såld:

7.000 kr

måndag 15 april 2019
kl 18:26:35

13/4 19:04:42 1      Vinnande bud

Helmer Osslund

Läs mer om Helmer Osslund