KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9339252

nr 933 9252

Helmer MasOlle

(1884-1969), Sverige

Etsning, Helmer MasOlle (1884-1969), porträtt, signerad Masolle, 1914, motivet: 10x6 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

söndag 21 december 2014
kl 20:58:45

Helmer MasOlle

Läs mer om Helmer MasOlle