ART / Lithographs / Litograph in colors 15218324
nr 1521 8324
Maria Larkman
(f. 1964)
Maria Larkman (b. 1964). Signed, numbered 64/240. Litograph in colors. Sheet: 42x29, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Maria Larkman (f. 1964), Signerad, numrerad 64/240. Färglitografi. Bladets mått: 42x29, oramat löst blad
600
SEK 300
Monday February 13 2023
at 18:53:32
13/2 12:38:49