KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16914129
nr 1691 4129
P Warhezyi, Signerad, hamnmotiv. Olja på duk, 92x73, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:55:18
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)