KONST / Litografier / Färglitografi 13899195

nr 1389 9195

Färglitografi

Andreas Lundblad. Signerad, numrerad 37/90, motivet: 26x23 cm, yttermått inklusive ram: 37x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 5 april 2021
kl 19:07:15

5/4 12:17:01 1      150 kr
5/4 12:42:36 2      Vinnande bud