ART / Lithographs / Litograph in colors 15848051
nr 1584 8051
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Signerad, numbered 402/460. Färglitografi. Bladets mått: 21x31 cm, yttermått inklusive ram: 32x43,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 402/460. Färglitografi. Bladets mått: 21x31 cm, yttermått inklusive ram: 32x43
Reinhold Ljunggren, born 1920, dead 2006, Swedish painter and graphic artist.
Monday December 11 2023
at 19:56:54
Reinhold Ljunggren
Read more about Reinhold Ljunggren