KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13363063
nr 1336 3063
1700-tal, "Medecin du village chez un malade". Ej signerad. Olja på pannå, 45x32 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:08:38
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
- Klassiska
29 jun
Klassiska
Läs mer om Klassiska