ART / Lithographs / Litograph in colors 16197439
nr 1619 7439
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Mårten Andersson (1934-2017), Sweden. Signed, dated 1966, still life, 22x32 cm, outer dimensions including frame: 33x43,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, daterad 1966, Stilleben, 22x32 cm, yttermått inklusive ram: 33x43 cm
Mårten Andersson, Swedish painter, born 1934, dead 2017.
1500
SEK 1000
Monday May 13 2024
at 20:44:25
11/5 07:13:27
Mårten Andersson
Read more about Mårten Andersson