KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14776097

nr 1477 6097

Lars A Persson

(f. 1958), Sverige

Komposition. Signerad. Akvarell. Bladets mått: 38x14 cm, yttermått inklusive ram: 48x24

Lars A Persson, svensk konstnär född 1958.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 4 juli 2022
kl 18:22:09

21/6 19:28:31 1      100 kr
4/7 18:01:27 2      Vinnande bud

Lars A Persson

Läs mer om Lars A Persson