KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14456041

nr 1445 6041

Olle Carlström

(1920-2006), Sverige

Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, 45x54, yttermått inklusive ram: 60x70 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 31 januari 2022
kl 18:22:27

Olle Carlström

Läs mer om Olle Carlström