ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Läderväska 6856359
nr 685 6359
Läderväska
modell äldre, Made in Tokyo, längd: 65
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 mars 2011
kl 19:43:41
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr