MISCELLANEOUS / Rugs / Teheran rug 5853014
nr 585 3014
TEHERAN RUG
Tidigt 1900-tal, 216x325, jämnt ställvis hårdare slitage, even partly heavier wear
8000
SEK 7500
Monday May 25 2009
at 16:00:01
23/5 17:40:35
May 25
TEMA Orientaliska mattor
Visning 23, 24 och 25 maj. Auktion 25 maj.
Vårt nätverk av mattintr ...
Read more about TEMA Orientaliska mattor