FURNITURE / Tables / Games table 9098437

nr 909 8437

GAMES TABLE

med marker, length: 77 cm, wear, damages.

med marker, längd: 77 cm

Condition: slitage, skador

SEK 250

Monday September 1 2014
at 18:31:10

31/8 20:25:53 1      200 kr
1/9 18:26:10 2      Vinnande bud