ART / Etchings etc / Carborundumetsning 12178553
nr 1217 8553
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
James Coignard (1925-2008), France. 18/60, Löst blad, signed, sheet: 50x65 ca,
Carborundumetsning, 18/60, Löst blad, Signerad, bladets mått: 50x65 ca
1000
SEK 800
Monday November 19 2018
at 20:40:15
16/11 20:12:10
700 kr
19/11 20:20:02
James Coignard
Read more about James Coignard