MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Pennställ 5602103

nr 560 2103

Pennställ

Lenght: ()

brons/malakitbeklädd, längd: 12

Condition: slitage, skador,

100

SEK 750

Monday January 12 2009
at 17:46:25