KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17176075
nr 1717 6075
David Wallin (1876-1957), Sverige. Signerad, Kustlandskap. Olja på pannå, 27x36 cm, yttermått inklusive ram: 41x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 19:56:32
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr