GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 9693574
nr 969 3574
DINNER SET
Villeroy & Boch, 16 del, wear, naggar.
Villeroy & Boch, 16 del
Condition: slitage, naggar
600
SEK 250
Monday June 29 2015
at 18:26:00
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
200 kr