KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16108349

nr 1610 8349

Staffan Kronberg

(f. 1902), Sverige

"Vitsippsäng". Signerad, akvarell, 21x30 cm, yttermått inklusive ram: 48x53 cm

Staffan Kronberg, svensk målare och konsthantverkare, född 1902.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 1 april 2024
kl 18:47:15

Staffan Kronberg

Läs mer om Staffan Kronberg