GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 4542702
nr 454 2702
VASE
Lenght: ()
Argenta , Gustavsbwerg 1045, höjd: 16 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 600
Monday February 19 2007
at 17:03:13
450 kr
450 kr
550 kr
550 kr
Argenta