ART / Oil paintings / Oil painting 13746570
nr 1374 6570
OIL PAINTING
unidentified artist. Män vid tavla, uppfodrad duk. Oil on canvas, 42x30,
Oidentifierad konstnär. Män vid tavla, uppfodrad duk. Ej signerad. Olja på duk, 42x30 cm
2600
SEK 2000
Monday January 25 2021
at 20:45:20
25/1 20:08:23