Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Etching 12916224



*

nr 1291 6224


ETCHING

coloured, birds. Subject: 34x27,


Kolorerad, fåglar. Ej signerad. Motivet: 34x27 cm


Estimate:

800

Sold:

SEK 600

Auction date:

Monday November 25 2019
at 19:03:44


  • Bid history
Time Bidder Bid
23/11 08:42:45 1      500 kr
23/11 14:25:45 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv ej signerad etsning etsningar fågel fågelmotiv fåglar grafik kolorerad




Ladda ner broschyr