ART / Oil paintings / Oil painting 13766161
nr 1376 6161
OIL PAINTING
unidentified artist. Signed, Brudfärd Norge. Oil on panel, 42x60,
Oidentifierad konstnär. Signerad, Brudfärd Norge. Olja på pannå, 42x60 cm, yttermått inklusive ram: 57x75 cm
SEK 100
Monday February 1 2021
at 19:27:38
1/2 15:11:13