MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Askkoppar 4812065

nr 481 2065

Askkoppar

Lenght: ()

6 st, 'Kulan' Gunnar Larsson för Gustavsberg 1960-tal, brun, orange, blå x 2, gul och röd, diameter 13 cm, slitage

100

SEK 500

Monday August 27 2007
at 16:23:46

  • Thema-auction
  • Aug 27

plast

Tema plast - 100 år sedan b

Read more about plast