ART / Lithographs / Litograph in colors 13115530
nr 1311 5530
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Yrjö Edelmann (1941-2016), Sweden. HC-upplaga (hors de commerce), signed, unframed, sheet: 62x87, 5,
LITOGRAPH IN COLORS, HC-upplaga (hors de commerce), Signerad, oramat löst blad, bladets mått: 62x87,5
Withdrawn
Monday Mars 2 2020
at 20:04:22
Yrjö Edelmann
Read more about Yrjö Edelmann