ART / Lithographs / Färglitografi 9287336
nr 928 7336
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Madeleine Pyk (b. 1934), 224/250, Löst blad, "Cyklist på slussen, sheet: 55 x 66,
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), 224/250, Löst blad, "Cyklist på slussen, bladets mått: 55 x 66
Madeleine Pyk, born 1934 in Stockholm.
1000
SEK 900
Monday December 1 2014
at 19:22:56
700 kr
800 kr