FURNITURE / Tables / Gate-leg table 14408074
nr 1440 8074
GATE-LEG TABLE
19th century. Length: 33 + 2x55, width: 102 cm, height: 74 cm, wear.
1800-tal Bredd: 33 + 2x55. Djup: 102 cm, höjd: 74 cm
Condition: slitage
SEK 1000
Monday December 20 2021
at 18:52:50
150 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr
800 kr (Robot)
900 kr