MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 13951021
nr 1395 1021
Bokskåp
1800-talets mitt, Ryssland, mahogny. Bredd: 113. Djup: 40 cm. Höjd: 210 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:17:00
29/4 08:14:01