KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 10873017
nr 1087 3017
Skulptur
Pietro Barzanti, Florence, Marmor, höjd: 41 cm, på sockel
Kondition: slitage, skador
måndag 30 januari 2017
kl 19:18:36
- Klassiska
30 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska