MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Wall hanging 12544121
nr 1254 4121
WALL HANGING
19th century, 100x90, wear, damages.
1800-tal, 100x90
Condition: slitage, skador
SEK 300
Monday May 13 2019
at 18:11:43
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr