ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 11543056

nr 1154 3056

WATERCOLOUR

sand dunes, signed and dated -42. 24x32 cm,

Sanddyner, signerad och daterad -42. 24x32 cm

400

Monday January 8 2018
at 19:37:09