KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8794168

nr 879 4168

Blandteknik

Jadwiga Iwaszkiewicz, signerad. -67, 32x18

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 3 mars 2014
kl 20:56:13