KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835090

nr 1383 5090

signerad W Persson, 1932, studie. Olja på pannå, 100x41, yttermått inklusive ram: 108x50 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 8 mars 2021
kl 18:32:10