KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246510

nr 1424 6510

Grigar. Signerad, kvinna. Olja på duk, 63x53cm, yttermått inklusive ram: 82x72cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 11 oktober 2021
kl 18:14:21