KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7797047
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik linoleumsnitt motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige träsnitt
-
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:06
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik linoleumsnitt motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige träsnitt
-
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:06



