KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018499

nr 1501 8499

på tyg, Madonnan & barnet, Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, bildmått: 57x48 cm, yttermått inklusive ram: 67x58 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 7 november 2022
kl 18:48:16