ART / Misc. paintings / Graphic art 9098361
nr 909 8361
GRAPHIC ART
Kapten John Ericsson, "Monitor", subject: 65x77, wear, damages.
Kapten John Ericsson, "Monitor", motivet: 65x77
Condition: slitage, skador
800
SEK 500
Monday September 1 2014
at 20:24:01
1/9 20:14:34