ART / Sculptures and works of art / Dalecarlian horse 6801802

nr 680 1802

DALECARLIAN HORSE

1940s, height: 26, wear.

1940-tal, höjd: 26

Condition: slitage

100

SEK 150

Monday February 7 2011
at 19:59:26

7/2 16:18:55 1      100 kr
7/2 17:56:44 2      Vinnande bud