ART / Frames / Tavelram 4958526
nr 495 8526
Tavelram
Lenght: ()
1800-tal, förgylld, 20 x 18 cm
100
SEK 350
Monday November 12 2007
at 16:19:26
250 kr
150 kr
250 kr
300 kr