MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 10952331
nr 1095 2331
Sekretär
1800-tal, Björk, längd: 113 cm, djup: 40 cm, höjd: 104 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 mars 2017
kl 20:07:25
100 kr
200 kr