ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 17277411
nr 1727 7411
WATERCOLOUR
unidentified artist. Signerad S. Dobrovolsky. Lily, bb: 48x32 cm, outer dimensions including frame: 54x39 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad S. Dobrovolsky. Amaryllis, Akvarell, bildmått: 48x32 cm, yttermått inklusive ram: 54x39 cm
600
SEK 100
Monday September 29 2025
at 20:34:10
29/9 15:55:41
29/9 20:22:47