ART / Lithographs / Graphic art 15407158
nr 1540 7158
Denis Stéen
(1929-2020), Sverige
3 pcs, oramade lösa blad, Grafiska Sällskapet. Karl Gustaf KG Nilson (b. 1942), Sweden. Peter Sjöblom, Denis Stéen (b. 1929), Sweden. Signerade och numrerade 122/260. Sheet: ca 50x40 cm,
GRAPHIC ART, 3 st, oramade lösa blad, Grafiska Sällskapet. Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Sverige. Peter Sjöblom, Denis Stéen (f. 1929), Sverige. Signerade och numrerade 122/260. Bladets mått: ca 50x40 cm
Denis Stéen, Swedish painter, draughtsman and printmaker born 1929, dead 2020 .
SEK 450
Monday May 15 2023
at 20:18:14
300 kr
400 kr
Denis Stéen
Read more about Denis Stéen