GLASS & CERAMICS / Ceramics / Lockurna 5164627
nr 516 4627
Lockurna
Lenght: ()
17/1800-tal, Kina, Drakmönster i relief, höjd: 58 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 450
Monday Mars 31 2008
at 17:12:18
300 kr
400 kr