KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13602154
nr 1360 2154
Christina Greger
(f. 1953), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 63x81 cm
Christina Greger, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:24:20
150 kr
200 kr