KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16119027

nr 1611 9027

Oidentifierad konstnär. 1700-/1800-tal, Damporträtt. Ej signerad. Olja på duk, 73x58 cm, yttermått inklusive ram: 80x67 cm

Kondition: lagad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 april 2024
kl 20:33:22

8/4 17:04:30 1      Vinnande bud