LIGHTING / Table lamps / Bordslampor 5257419

nr 525 7419

Bordslampor

Lenght: ()

1 par Strindbergsmodell, höjd: 48 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

300

SEK 350

Monday May 19 2008
at 16:03:41

17/5 17:38:39 1      300 kr
19/5 15:19:16 2      Vinnande bud