KONST / Litografier / Färglitografi 17036053
nr 1703 6053
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 23/175. Färglitografi. Bladets mått: 80x60 cm, yttermått inklusive ram: 97x75 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 26 maj 2025
kl 18:15:12
500 kr
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm