FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Washstand 10985562
nr 1098 5562
WASHSTAND
längd: 75 cm, djup: 45 cm, höjd: 76 cm, slitage, skador.
längd: 75 cm, djup: 45 cm, höjd: 76 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 300
Monday Mars 27 2017
at 20:01:27
26/3 18:56:25