FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Washstand 10985562

nr 1098 5562

WASHSTAND

längd: 75 cm, djup: 45 cm, höjd: 76 cm, slitage, skador.

längd: 75 cm, djup: 45 cm, höjd: 76 cm

Condition: slitage, skador

800

SEK 300

Monday Mars 27 2017
at 20:01:27

26/3 18:56:25 1      Vinnande bud