LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candelabras 6035426

nr 603 5426

CANDELABRAS

one pair, late 19th century, height: 72, damages.

1 par, sent 1800-tal, höjd: 72

Condition: skador

1500

SEK 2400

Monday October 5 2009
at 16:00:00